VII kolejka LKO: Sarnowianka Sarnowa - Pogoń Śmigiel 0:1 (0:1)

Pogoń kontynuuje serię meczów wyjazdowych - po zeszłotygodniowej porażce w Chorzeminie 0:1, tym razem udało się zdobyć 3 punkty. W sobotnie popołudnie Pogoń pokonała Sarnowiankę Sarnowa 1:0.
Jedyną bramkę w tym spotkaniu i zarazem swoją pierwszą w tym sezonie zdobył Jakub Szymański w 13 minucie.
Po tym spotkaniu nasza drużyna zajmuje 7 miejsce w tabeli z dorobkiem 11 punktów.

Sarnowianka Sarnowa - Pogoń Śmigiel 0:1 (0:1)

Bramka
: Jakub Szymański (13)

Żółte kartki: Adrian Kociemba, Konrad Olejnicki, Arkadiusz Wojtyczka - Artur Nowicki, Miłosz Grzelak, Michał Mania, Mateusz Krauze