Weekendowe granie!!

W najbliższy weekend dwie nasze najmłodsze drużyny Orlik i Młodzik kończą swoje rozgrywki w tym roku.
Wszystkie spotkania zostaną rozegrane w niedzielę - jako pierwsi na boisko wybiegną podopieczni Marka Gierczkaka, zespoł Orlików podejmie w Kościanie Lech Poznań Football Academy Kościan o godzinie 11:00.
Godzinę później na Stadionie Miejskim w Śmiglu (boczne boisko) swoje spotkanie rozpocznie drużyna Krzysztofa Styzińskiego, która w ostatniej kolejce podejmie Lech Poznań Football Academy Śmigiel.
O 12:30 zespół Juniora Młodszego prowadzony przez Łukasza Ogrodowczyka zagra w Krzywiniu z tamtejszym Promieniem.
Jako ostatni na boisko wybieną Seniorzy, którzy z powodu remontu boiska w Śmiglu resztę spotkań rozegrają na wyjazdach.
W XIII kolejce Leszczyńskiej Klasy Okręgowej podejmą 4P4S Rydzyniak Rydzyna. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 14:00.

Senior
XIII kolejka Leszczyńskiej Klasy Okręgowej:
4P4S Rydzyniak Rydzyna - Pogoń Śmigiel niedziela 05.11.2017 godzina 14:00

Junior Młodszy