III kolejka LKO: Orlan Jutrosin - Pogoń Śmigiel 0:3 (0:0)

W III kolejce Leszczyńskiej Klasy Okręgowej drużyna Pogoni Śmigiel odniosła pierwsze zwycięstwo w obecnych rozgrywkach, pokonując w meczu wyjazdowym Orlę Jutrosin 0:3.

W pierwszej połowie nasz zespół zostal zdominowany przez drużynę z Jutrosina i tylko dzięki wielkiemu szczęściu i dobrej postawie w bramce Krzysztofa Gbiorczyka na przerwę schodziliśmy z bezbramkowym remisem.
W drugiej połowie Pogoń zagrała już znacznie lepiej i zaczęła stwarzać sobie sytuacje bramkowe, wykorzystując już pierwszą z nich.
W 58 minucie świetne zagranie z lewej strony boiska Arkadiusza Dominiaka wykończył Artur Nowicki i otworzył wynik spotkania. W 70 minucie Łukasz Ogrodowczyk zdobywa swoją pierwszą bramkę w tym spotkaniu - z prawej strony dośrodkował Marek Gierczak, a napastnik Pogoni uderzeniem głową podwyższa prowadzenie przyjezdnych.
Chwilę później Orla musiała grać w 10, po tym jak drugą żółtą kartkę ujrzał Kamil Kubiak.
W końcówce spotkania pada najładniejsza bramka tego meczu - zawdonicy Pogoni wymienili kilka podań na połowie gospodarzy, Jakub Szymański zagrał prostopadłą piłkę do Arkadiusza Dominiaka, a ten wyłożył futbolówkę Łukaszowi Ogrodwczykowi, który ustalił wynik spotkania.

Orla Jutrosin - Pogoń Śmigiel 0:3 (0:0)

Artur Nowicki (58), Łukasz Ogrodowczyk (70, 84)

Żółtek kartki: Dorian Nawrot, Kamil Kubiak - Mateusz Krauze, Arkadiusz Dominiak, Tomasz Nawrot, Marek Gierczak, Łukasz Ogrodowczyk, Mateusz Walenczewski

Czerwona kartka: Kamil Kubiak (dwie żółte)