Junior Młodszy: Orla Jutrosin - Pogoń Śmigiel 4:3
Kolejną porażką zakończył się mecz naszych Juniorów Młodszych w grupie Mistrzowskiej.
Tym razem przegrali po wyrównanym meczu z Orlą Jutrosin 4:3.

Początek meczu zapowiadał się bardzo dobrze bo już po kilku minutach meczu nasza Pogoń wygrywała już 0:1 gdyż obrońcy gości sie pogubili i M.Kozica trafia do siatki.
Po kilku minutach nasz kapitan (K.Popiela) został brutalnie sfaulowany i musiał opuścić na moment boisko, a Orla wykorzystała nieobecność kapitana Pogoni i trafia na 1:1.
Pod koniec pierwszej połowy po błędzie naszego bramkarza który łapiąc piłkę wypuszcza ją wprost pod nogi rywala i mamy 2:1.

Druga połowa również od początku była bardzo obiecująca ponieważ pięknym, długim podaniem ze swojej połowy popisał sie K.Popiela, a M.Kozica wykorzystał dobre podanie (2:2).
Pogoń po kilku minutach trafia na 2:3 - po zamieszaniu w polu karnym piłkę przypuszcza K.Popiela do K.Domagała, a ten umieszcza ją w siatce.
Pogoń grała bardzo defensywnie chcąc utrzymać ten wynik ale niestety po błędzie sędziego Pogoń remisuje 3:3 a sędzia ukarał kilku zawodników żółtymi kartkami ponieważ niezgadzali sie oni z decyzją sędziego, nasz kapitan uspokoił naszych zawodników i mogliśmy kontynuować resztę meczu.
Niestety rozproszeni Pogonisci chwile przed końcem meczu stracili kolejną bramke (4:3).

Kolejne spotkanie nasi Juniorzy rozegrają w końcu na własnym stadionie - w najbliższą niedzielę zmierzą się z Kanią Gostyń.