XVI kolejka LKO: Orla Jutrosin - Pogoń Śmigiel 3:1 (1:1)

Falstartem rozpoczęli rozgrywki w rundzie wiosennej Leszczyńskiej Klasy Okręgowej seniorzy Pogoni Śmigiel.
W meczu wyjazdowym ulegli Orli Jutrosin 3:1.

Pierwsza połowa była bardzo wyrównana, więcej z gry mieli gospodarze jednak to nasza drużyna stworzyła więcej klarownych sytuacji.
Pierwsza bramka wpadła w 26 minucie - po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłkę w polu karnym zatrzymał Miłosz Grzelak, a całą akcję uderzeniem lewą nogą zakończył Tomasz Nawrot.
Gospodarze wyrównali w 33 minucie, po szybkiej kontrze bramkę zdobył Sebastian Jórdeczka.
W drugiej połowie Pogoń nie zdołała zdobyć kolejnej bramki, natomiast gospodarze dwukrotnie pokonali naszego bramkarza - w 55 minucie Łukasz Kaczmarek uderzeniem głową po rzucie rożnym oraz w 75 minucie Paweł Kowalski.

Kolejny mecz Pogoń rozegra na własnym stadionie w najbliższą sobotę z Orkanem Chorzemin.
Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy!!
Dodajmy, że przed meczem za długą i owocną pracę z zespołem seniorów uroczyście zostanie pożegnany trener Andrzej Wojciechowski, który rozstał się z drużyną przed rozpoczęciem rundy.

Orla Jutrosin - Pogoń Śmigiel 3:1 (1:1)

Bramki: Sebastian Jórdeczka (33), Łukasz Kaczmarek (55), Paweł Kowalski (75) - Tomasz Nawrot (26)

Żółte kartki: Paweł Kowalski

Orla Jutrosin: Bartłomiej Wosiek - Artur Gil, Karol Grocholski, Sebastian Jórdeczka (75. Kamil Kubiak), Przemysław Kaczmarek, Łukasz Kaczmarek, Paweł Kowalski (88. Jerzy Lorek), Dorian Nawrot (82. Damian Ratajczak), Mariusz Niedbała, Bartosz Pawlak, Szymon Tyca