XXV kolejka LKO: Pogoń Śmigiel - Tęcza-Osa Osieczna 1:2 (0:0)

Niestety drugą porażkę z rzędu na własnym stadionie poniosła nasza drużyna w Leszczyńskiej Klasie Okręgowej.
Tym razem w XXV kolejece musieliśmy uznać wyższość drużyny z Osiecznej.

Pierwsze 45 minut było chyba najlepiej rozegraną połową przez Pogoń w tej rundzie. Długi czas posiadania piłki, akcje oskrzydlające, uderzenia z dystansu - to wszystko pokazali piłkarze Pogoni w pierwszej połowie. Zabrakło tylko jednego, bramek.
Co prawda w 38 minucie Rafał Kaźmierczak umieścił piłkę w bramkce, ale sędzie główny tego spotkania Filip Kołeczko z sobie tylko znanego powodu odgwizdał zagranie ręką i ukarał strzelca żółtą kartką.

W drugiej połowie Pogoń nadal starała się atakować i stwarzała sytuacje, jednak bez efektu bramkowego.
Goście natomiast zdobyli dwie bramki - najpierw w 56 minucie po rzucie rożnym bramkę zdobywa Patryk Siniecki, a kwadrans później ładnym strzałem z dystansu na 0:2 podwyższa Tobiasz Bartlewicz.
Po drugiej bramce bardzo brzydkie zachowanie zawodnuka gości Jacka Szczerbala, który kopie piłką w bramkarza Pogoni. Niestety po raz kolejny w tym spotkaniu nie popisali się sędziowie, którzy nie widzieli całego zdarzenia - po chwili żółtymi kartkami zostali ukarani Jacek Szczerbal i Marek Gierczak, a czerwoną kartkę za odepchniecie rywala ujrzał Artur Nowicki.
W końcówce meczu bramkę honorową dla Pogoni zdobywa Miłosz Grzelak i całe spotkanie kończy się wynikiem 1:2.

Pogoń Śmigiel - Tęcza-Osa Osieczna 1:2 (0:0)

Miłosz Grzelak (90) - Patryk Siniecki (56), Tobiasz Bartlewicz (70)

Czerwona kartka: Artur Nowicki
Żółte kartki: Rafał Kaźmierczak, Michał Marciniak, Arkadiusz Dominiak, Marek Gierczak - Jacek Szczerbal, Karol Mróz, Marcin Nowicki

Pogoń Śmigiel: Krzysztof Gbiorczyk - Michał Marciniak, Jakub Frąckowiak, Artur Nowicki, Marek Gierczak - Mateusz Krauze, Michał Mania (70. Krzysztof Kaminiarz), Arkadiusz Dominiak, Miłosz Grzelak, Roland Popiela - Rafał Kaźmierczak (60. Paweł Bajsert)

Tęcza-Osa Osieczna: Mateusz Ratajski - Kamil Frąckowiak (81. Andrzej Łupicki), Jakub Grochowy, Michał Homski (46. Tobiasz Bartlewicz), Kamil Koden, Patryk Kubiak, Piotr Łaszczyński, Robert Morowiak (85. Marcin Nowicki), Karol Mróz, Patryk Siniecki, Jacek Szczerbal

Kolejne spotkanie Pogoń rozegra w najbliższą sobotę, na wyjeździe z drużyną Dębu Kębłowo.

Powiązana galeria: