Podsumowanie spotkań 21.10.2017 - 22.10.2017

W miniony weekend nasze zespoły nie zaznały goryczy porażki w swoich spotkaniach inkasując w sumie 8 punktów.
Wszystko rozpoczęło się w sobotę o godzinie 12:00 na Orliku w Śmiglu, gdzie nasza najmłodsza drużyna pokonała Dąb Boguszyn 11:5.
Seniorzy rozpoczęli swoje spotkanie o godznie 15:00, niestety nie potrafili pokonać bramkarza GKS Włoszakowice i spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem.
W niedzielę zespół Młodzika prowadzony przez Krzysztofa Styzińskiego zrewanżował się zespołowi z Czacza za porażkę sprzed kilku tygodni - po bardzo emocjonującym meczu pokonali Grom Czacz 4:3.
Jako ostatni z naszych zespołów swoje spotaknie zaczęli Juniorzy Młodsi, którzy wybrali się na spotkanie z Sokołem Wroniawy - spotkanie zakończyło się remisem 4:4.

Senior
XI kolejka Leszczyńskiej Klasy Okręgowej:
Pogoń Śmigiel - GKS Włoszakowice 0:0 (0:0)

Junior Młodszy
VIII kolejka gr. 2: