X kolejka LKO: Wisła Borek Wlkp. - Pogoń Śmigiel 3:1 (2:0)

W X kolejce Leszczyńskiej Klasy Okręgowej byliśmy świadkiem meczu dwóch zespołów z ligowej czołówki.
Nasza drużyna wybrała się do Borku Wielkopolskiego, ale niestety nie będziemy tego wyjazdu miło wspominać.
Zespół gospodarzy w pierwszej połowie był drużyną zdecydowanie lepszą i dwukrotnie umieścili piłkę w siatce.
Już w 3 minucie naszego bramkarza pokonał Cezary Tomczak, a kwadrans później na 2:0 podwyszył Bartłomiej Gościniak.
Drugą połowę zespół z Borku miał pod kontrolą, mimo zdobycia bramki kontaktowej przez Pogoń w 54 minucie (wykorzystany rzut karny przez Mateusza Krauze), zdołali odpowiedzieć już po 4 minutach za sprawą Krzysztof Koniecznego.
Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 3:1 i dzięki temu zespół Wisły Borek Wielkopolski przeskoczył naszą drużynę w tabeli. Pogoń po X kolejce (rozegranych mamy 9 spotkań) ma na swoim koncie 17 punktów i zajmuje 6 miejsce w tabeli.

Wisła Borek Wielkopolski - Pogoń Śmigiel 3:1 (2:0)

Bramki:
Cezary Tomczak (3), Bartłomiej Gościniak (20), Krzysztof Konieczny (58) - Mateusz Krauze (54 - karny)

Żółtek kartki: Krzysztof Konieczny, Patryk Juskowiak - Mateusz Krauze, Michał Marciniak

Wisła Borek Wielkopolski: Artur Kędzia - Krzysztof Konieczny, Patryk Juskowiak, Cezary Tomczak (90. Adam Andrzejewski), Tomasz Garwiński, Marcin Urbaniak (75. Hubert Kubiak), Maciej Grzemski, Dawid Robak (84. Dawid Szymański), Michał Kasprzak, Bartłomiej Gościniak, Kacper Kędziora

Pogoń Śmigiel: Remigiusz Styziński - Tomasz Nawrot, Jakub Stanek, Michał Wojtaszek, Mateusz Walenczewski (46. Krzysztof Kaminiarz) - Mateusz Krauze, Mateusz Kozak, Arkadiusz Dominiak, Sarjan Samol (46. Jakub Szymański), Michał Marciniak - Miłosz Grzelak