Podsumowanie spotkań 14.10.2017 - 16.10.2017

Ze zmiennym szczęściem grały nasze zespoły w minionej kolejce.
Jako pierwsi w sobotę na boisko wybiegli podopieczni Łukasza Ogrodowczyka i na własnym boisku pokonali drużynę Tęczy Tuchorza 2:0.
Kilka godzin później zespół Młodzików prowadzony przez Krzysztofa Styzińskiego pokonał Promień Krzywiń 2:1.
W niedzielę Seniorzy niestety wracali w niezbyt dobrych humorach z Borku Wielkopolskiego, gdzie ulegli tamtejszej Wiśle 1:3.
Ostatnie spotkanie rozegrał zespół Orlika prowadzony przez Marka Gierczaka - nasza najmłodsza drużyna uległa z liderem rozgrywek w gr. 5 Promieniem Krzywiń 1:4.

Senior
X kolejka Leszczyńskiej Klasy Okręgowej: Wisła Borek Wielkopolski - Pogoń Śmigiel 3:1 (2:0)
Bramki: Cezary Tomczak (3), Bartłomiej Gościniak (20), Krzysztof Konieczny (58) - Mateusz Krauze (54 - karny)

Junior Młodszy